Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Ledl a Crhák. Dva slévači a přátelé, kteří první pece stavěli pro radost a kamarády. Dnes vlastní firmu o 230 zaměstnancích, vyrábí pece a sušárny pro firmy z celého světa a žárobetonové tvarovky pro evropský trh.

Za 25 let v oboru jsme se naučili, co vy, zákazníci, chcete a potřebujete. Vždy se vám snažíme vyjít vstříc, proto se LAC časem zaměřil na zakázkovou výrobu, která nyní tvoří více než 60 % naší práce. Svými výrobky vám pomáháme navyšovat kapacitu výroby, šetřit náklady na energie, snižovat emise kotlů a udržet vaše zařízení v co nejlepším stavu po co nejdelší dobu. Právě naše servisní služby a odborné poradenství jsou tím, čeho si Ledl a Crhák hodně cení. Chtějí totiž mít jistotu, že dodáváme kvalitní výrobky, které vám budou dlouho a dobře sloužit. Nikdy se nechtějí stydět za to, jak jsme odvedli svou práci. LAC, s.r.o. je ryze česká společnost, která se vypracovala z garáže 10x10 m až do výrobních, skladovacích a administrativních prostor o celkové ploše 25 000 m
2. Od našeho vzniku v roce 1992 jsme vyvinuli a vyrobili už přes 13 000 pecí i sušáren a přes 50 000 různých tvarů žárobetonových tvarovek.

Díky jedinečným vlastnostem žárobetonových tvarovek došlo k vývoji zahradních pecí a ohnišť Amphora, jež jsou ideálním doplňkem na zahradu pro dlouhé letní večery a příjemným zdrojem tepla a osvětlení.

 www.lac.cz

 

production-plant-furnaces-and-dryers

 Naše výrobní hala v Židlochovicích

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu