Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Ledl a Crhák. Dva slévači a přátelé, kteří první pece stavěli pro radost a kamarády. Dnes vlastní firmu o 230 zaměstnancích, vyrábí pece a sušárny pro firmy z celého světa a žárobetonové tvarovky pro evropský trh.

Za 25 let v oboru jsme se naučili, co vy, zákazníci, chcete a potřebujete. Vždy se vám snažíme vyjít vstříc, proto se LAC časem zaměřil na zakázkovou výrobu, která nyní tvoří více než 60 % naší práce. Svými výrobky vám pomáháme navyšovat kapacitu výroby, šetřit náklady na energie, snižovat emise kotlů a udržet vaše zařízení v co nejlepším stavu po co nejdelší dobu. Právě naše servisní služby a odborné poradenství jsou tím, čeho si Ledl a Crhák hodně cení. Chtějí totiž mít jistotu, že dodáváme kvalitní výrobky, které vám budou dlouho a dobře sloužit. Nikdy se nechtějí stydět za to, jak jsme odvedli svou práci. LAC, s.r.o. je ryze česká společnost, která se vypracovala z garáže 10x10 m až do výrobních, skladovacích a administrativních prostor o celkové ploše 25 000 m
2. Od našeho vzniku v roce 1992 jsme vyvinuli a vyrobili už přes 13 000 pecí i sušáren a přes 50 000 různých tvarů žárobetonových tvarovek.

Díky jedinečným vlastnostem žárobetonových tvarovek došlo k vývoji zahradních pecí a ohnišť Amphora, jež jsou ideálním doplňkem na zahradu pro dlouhé letní večery a příjemným zdrojem tepla a osvětlení.

 www.lac.cz

 

production-plant-furnaces-and-dryers

 Naše výrobní hala v Židlochovicích

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení